Dostarczamy renomowane technologie! Już w zasięgu Twojej ręki są: Enterprise Intranet (Saharepoint Intranet) i wszelkie narzędzia komunikacyjne Microsoftu.

Nieustannie wspieramy naszych klientów, wdrażamy oprogramowanie na starszych wersjach systemowych, a nawet pomagamy im w implementacji wersji przedpremierowych. Obecnie posiadamy sporo projektów Office 365 / Cloud. Wiedza i doświadczenie, które posiadamy, poprowadzi Cię przez proces maksymalnego wykorzystania usługi Office 365 w szczególności zgodnie z: najlepszymi praktykami, standardami bezpieczeństwa i zgodnością z prawem.

Microsoft Office 365 oferuje zintegrowany ekosystem chmurowych i biurowych aplikacji, które umożliwiają eksternalizację i wymianę danych w najbardziej wydajny i łatwy sposób. Aby w pełni to wykorzystać aplikacje systemowe, internetowe i mobilne wymaga to  analizy potrzeb i poziomu dojrzałości organizacji.

2 z 3
FIRM PRACUJĄCYCH NA PLAFORMIE
50%
Z 500 GIGANTÓW BIZNESU
100+ M.
UŻYTKOWNIKÓW
$2 B.
WARTOŚĆ RYNKOWA

Koncentrujemy się na:

Teamsach
SharePoint
Flow and Power Aplikacjach
Wyszukiwaniu
Power Bi 

Odkryj proces implementacji technologicznej!

Więcej o procesie implementacji naszych rozwiązań:
  1. AUDYT
  2. WARSZTATY
  3. WDROŻENIE TECHNICZNE
  4. UTRZYMANIE POWDROŻENIOWE
  5. DEDYKOWANY ZESPÓŁ

Historia sukcesu naszych klientów:

Piwik PRO

Piwik Pro szukał wsparcia w projektowaniu i rozwijaniu części ich rozwiązania będącego wtyczką do Microsoft SharePoint.

Dowiedz się więcej

Inne platformy:

Kontakt!

Potrzebujesz konsultacji w sprawie Transformacji Cyfrowej, Projektowania i Rozwoju Systemów Informatycznych, Sklepów eCommerce, Wsparcia 24/7 czy Dedykowanego Zespołu Specjalistów?

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!