Jesteśmy zespołem ekspertów Adobe AEM znających na wylot marketing cyfrowy!

Sukcesem naszej marki jest zdolność do dostarczania skomplikowanych projektów technologiczno-korporacyjnych na skalę międzynarodową, zgodnie z terminami i ustalonym budżetem. Skracamy czas wprowadzania produktu na rynek i maksymalizujemy zwrot z inwestycji (ROI).

Pomagaliśmy naszym partnerom i klientom w ich projektach Adobe Experience Manager (enterprise cms) na całym świecie. Zrobiliśmy to, przekształcając wizję klientów w sukces e-commerce. Dostarczamy dedykowane zespoły, tworzymy Strategię Cyfrową CMS i wspieramy klientów 24 godziny na dobę!

Nasz zespół ekspertów jest znany w ratowaniu wdrożeń CMS Adobe AEM. Posługując się naszym procesem, możesz przeanalizować bieżącą implementację usług, znaleźć luki we wdrożonej strategii i zacząć dostarczać oczekiwane wyniki na podstawie Adobe AEM CMS.

20.000
FIRM WSPIERANYCH
379%
ROI
10
MIESIĘCY NA ZWROT
$242 K
OSZCZĘDNOŚCI NA 100 K

Koncentrujemy się na:

Zarządzaniu treściami internetowymi
Doświadczeniu klienta (CE)
Wielokanałowym Doświadczeniu Klienta (Omnichannel) 
Nawigacja w sklepie
Rzeczywistość rozszerzona i wirtualna
Sztuczna inteligencja
Sztuczne roboty i automatyzacja RPA
Cyfrowe zarządzanie zasobami
Bezpieczeństwo publiczne i prywatne chmury

Odkryj proces implementacji technologicznej!

Więcej o procesie implementacji naszych rozwiązań:
  1. AUDYT
  2. WARSZTATY
  3. WDROŻENIE TECHNICZNE
  4. UTRZYMANIE POWDROŻENIOWE
  5. DEDYKOWANY ZESPÓŁ

Inne platformy:

Kontakt!

Potrzebujesz konsultacji w sprawie Transformacji Cyfrowej, Projektowania i Rozwoju Systemów Informatycznych, Sklepów eCommerce, Wsparcia 24/7 czy Dedykowanego Zespołu Specjalistów?

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!