Case Study

Mercedes-Benz Manufacturing Poland

KLIENT
Fabryka Daimler w Jaworze
PRZEMYSŁ
Produkcja Przemysłowa
USŁUGI
Wdrożenie platformy
TECHNOLOGIA
AIDAR LMS

Daimler jest globalną, luksusową marką branży motoryzacyjnej. Z roku na rok potęguje swoją wartość i rozszerza własną działalność. Firma jest rozpoznawalna na całym świecie. Pionier automotive zatrudnia 175 000 pracowników globalnie. Koncern posiada tysiące wysokowykwalifikowanych ekspertów. Bezkonkurencyjny producent dysponujący ponad 40 fabrykami na każdym kontynencie.

 

Nowa linia produkcyjne w Jaworze, która skupia się nad silnikami spalinowym oraz elektrycznym jest nową inwestycją Daimlera w Polsce. Jest to jedna z najbardziej nowoczesnych fabryk na całym świecie. Kogifi pomaga Mercedesowi we wdrożeniu stanowisk do treningu pracowników. Tym razem to nie zwyczajny trening, ale trening w rzeczywistości rozszerzonej VR. Przenieśliśmy cały silnik do VR i umożliwiamy poznanie kolejnych etapów jego montażu. Do wdrożenia wykorzystaliśmy nasze rozwiązanie AIDAR LMS, które jako system zarządzania wiedzą, wyposażony jest w nowoczesne końcówki edukacyjne jak AR oraz VR. Osiemdziesiąt pięć lekcji na każdym kolejnym etapie montażu ukierunkowują pracowników linii, wyposażając ich w wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Obok tego każdy z pracowników może śledzić swoje postępy i motywować się wspólnie wpierając dbałość o szczegóły. Cały proces ma na celu ulepszenie jakości produkcji, zwiększyć prędkość przyswajania wiedzy oraz zmniejszać pomyłki podczas produkcji. 

1000
NOWYCH PRACOWNIKÓW
85
LEKCJI AR/VR
16
EKSPERTÓW AIDAR LMS

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!