Case Study

Change of Scandinavia

KLIENT
Change of Scandinavia
PRZEMYSŁ
eCommerce
USŁUGI
Rozwój WWW
TECHNOLOGIA
Sitecore, MS Dynamics, Infrastruktura
logo change

Change Lingerie to skandynawska marka odzieżowa dostępna w ponad 200 salonach w Europie, Azji i Ameryce Północnej, w tym w 21 salonach w Polsce. Liczba salonów ciągle rośnie. Spółka intensyfikuje swoje działania sprzedażowe w online.

Rozpoczęliśmy projekt od przeanalizowania ich ówczesnej implementacji systemu Sitecore. Zdefiniowaliśmy kilka kluczowych problemów. Zaczęliśmy po kolei adresować najważniejsze z nich, w celu zwiększenia efektywności strategicznych działań firmy i optymalizacji wydajności witryn eCommerce. Stworzyliśmy dedykowany zespół, który przez pół roku pracował nad optymalizacją obecnej wersji systemu Sitecore. Spędziliśmy sporo czasu nad rozwiązywaniem problemów z integracją Enterprise CMS z innymi wewnętrznymi systemami. Codzienna współpraca prowadzona była z wieloma działami firmy; w tym marketingu oraz IT. Nasze wdrożenia pomogły zoptymalizować całą infrastrukturę, integracje Sitecore z MS Dynamics oraz systemami zależnymi. 

5x
Wzrost prędkości strony
5x
Wzrost obrotu dziennego
15
Zespół Kogifi
case study book

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!