Proces Transformacji Cyfrowej

Zaczynamy od Audytu, ale możemy wskoczyć, w każdym innym momencie ...

PIERWSZORZĘDNA JAKOŚĆ NA KAŻDYM KROKU

1

AUDYT

Nasi eksperci zwiększają przewagę konkurencyjną klientów poprzez przeprowadzenie wielu analiz i testów mających za zadanie uwidocznić ich słabe strony. Wystawiamy na próbę prowadzone biznesy. Podejmujemy się ekscytujących wyzwań i rozwiązujemy trudne zadania. Współpraca z obecnymi klientami to nie tylko praca, ale też przygoda. Dedykowane zespoły stworzą pełen raport dotyczący problemów technicznych oraz nasze przyszłe rekomendacje.

Approach Illustration Audit

2

WARSZTATY

Dedykowani specjaliści pomagają zrozumieć możliwości dostępnych rozwiązań informatycznych. Warsztatami nazywamy wypracowanie drogi, przez którą muszą przejść nasi klienci, aby ich założone cele strategiczne zostały zrealizowane. Budujemy cyfrową strategię transformacji firmy wraz z optymalizacją jej procesów wewnętrznych. Tak wypracowane podejście skutkuje trafnym wybraniem adresującego kluczowe potrzeby oprogramowania, to z kolei przybliża przyszły sukces wdrożenia.

Approach Illustration Workshops

3

WDROŻENIE TECHNICZNE

Nasze wdrożenia reguluje wszystko związane z estetyką wizualną i ich użytecznością. Dedykowane zespoły ekspertów pomogą w budowie i projektowaniu systemów informatycznych. W przypadku, gdy projekty zostały rozpoczęte przez innych partnerów technologicznych, pomożemy w dalszej realizacji, wspierając wdrożone zmiany. Nasze zespoły tworzą aplikacje/systemy oparte na niezniszczalnym kodzie, z oszałamiającym interfejsem zbudowanym w oparciu o wizualne oraz technologiczne trendy.

4

UTRZYMANIE POWDROŻENIOWE

Wspieramy klientów 24/7/365. Nasze centrum świadczenia usług spełnia standardy branżowe. Gwarantujemy wysokie Service Level Agreement (SLA). Dajemy satysfakcje wsparcia aplikacyjnego oraz hostingowego - ITIL i ISO20000. Monitorujemy aplikacje oraz systemy. Nasi eksperci od razu zorientują się, w przypadku, gdy nastąpił atak cybernetyczny lub zbudowana infrastruktura przestała działać. Nasze dedykowane zespoły przejdą z on-premis do clouda oraz z clouda na on-premis wedle obranej strategii firmy.

5

DEDYKOWANY ZESPÓŁ

Posiadamy dedykowane zespoły specjalistów i ekspertów w wielu dziedzinach. Nasze usługi konsultacyjne, wdrożeniowe i utrzymaniowe zapewnią dostęp do setek ekspertów branżowych: analityków biznesowych, architektów, programistów, specjalistów i administratorów infrastruktury oraz testerów oprogramowania. Specjalistów od cyberbezpieczeństwa. A także: zespoły pracujące nad sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym oraz analizą danych, zespoły pracujące nad Wirtualną i Rozszerzoną Rzeczywistością. 

W CZYM MOGLIBYŚMY CI POMÓC?

Jesteś zainteresowany wdrożeniem naszych systemów i produktów do swojej firmy?
Opisz nam swoje potrzeby, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Historia sukcesu naszych klientów:

Change of Scandinavia 

Change Lingerie potrzebowało przebudować swoje rozwiązanie Sitecore oraz zoptymalizować infrastrukturę hostingową.

Dowiedz się więcej

Orbico Style

Orbico Style rozpoczęło aktywną sprzedaż produktów swoich klientów w online korzystając z rozwiązania Adobe Magento. Błędnie zaimplementowany CMS niesie za sobą wiele negatywnych konsekwencji.

Dowiedz się więcej

Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Jedna z najbardziej innowacyjnych fabryk Mercedesa na świecie wyposażyła swój zespół szkoleniowy w rozwiązanie AIDAR LMS.

Dowiedz się więcej

Piwik PRO

Piwik Pro szukał wsparcia w projektowaniu i rozwijaniu części ich rozwiązania będącego wtyczką do Microsoft SharePoint.

Dowiedz się więcej

Alcatel-Lucent Enterprise

Alcatel-Lucent Enterprise był mocno ograniczony w swoich działaniach. Możliwość korzystania ze wszystkich funkcjonalności platformy Sitecore była priorytetowa.

Dowiedz się więcej

Popularne platformy:

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!