Produkty

W czym tkwi tajemnica sukcesu Adobe AEM?

> Blog > Produkty > W czym tkwi tajemnica sukcesu Adobe AEM?

Kogifi Team

02-03-2021

W czym tkwi tajemnica sukcesu Adobe AEM?

Adobe Experience Manager to wszechstronna platforma marketingowa służąca do tworzenia oraz zarządzania zawartością zaawansowanych technologicznie kanałów internetowych. Dzięki tej wszechstronności firmy korzystające z usług Adobe AEM mają możliwość zarządzania wszystkimi swoimi kanałami online w jednym miejscu, dzięki czemu skraca się czas reakcji na wydarzenia rynkowe oraz zwiększa skuteczność i wydajność marketingu online. To wszystko sprawia, że Adobe AEM jest narzędziem cenionym przez szeroką gamę specjalistów marketingu cyfrowego, od content menedżerów, poprzez copywriterów i specjalistów SEM, aż do sprzedawców.

Co to jest AEM?

Adobe Experience Manager jest, opartym na Javie system zarządzania treścią (CMS) wchodzącym w skład Adobe Marketing Cloud. Zaspokaja on równocześnie potrzeby wszystkich uczestników projektów marketingu online. Z jednej strony projektantom oferuje zaawansowane i przyjazne dla użytkownika opcje tworzenia aplikacji front-end. Z kolei marketingowcom zapewnia możliwość zarządzania i optymalizacji treści w kanałach digitalowych. Natomiast programistom daje szerokie możliwości tworzenia, uzyskiwania dostępu i ponownego wykorzystywania elementów treści.

Podsumowując - Adobe Experience Manager umożliwia markom tworzenie spersonalizowanych doświadczeń cyfrowych na wszystkich platformach, urządzeniach oraz we wszystkich językach, tym samym pozwalając im na budowanie swojej globalnej obecności, a co za tym idzie zwiększanie popytu na produkty, czy usługi. Wszystko to kontrolowane jest z jednego miejsca, gdzie można także przechowywać posiadane zasoby marketingowe i dowolnie korzystać z nich w uruchamianych kampaniach marketingowych.

Jakie możliwości ma Adobe AEM?

Dzięki Adobe AEM możesz opracować nieograniczoną liczbę spersonalizowanych, dla danego rynku lub grupy docelowej, wariantów swojej witryny. Chodzi tutaj zarówno o format, design, styl, jak i czas oraz formę dostarczania.

Adobe AEM to także szerokie możliwości techniczne i dostęp do najnowszych technologii audiowizualnych. Platforma Adobe umożliwia projektowanie, tworzenie i zarządzanie interaktywnymi i responsywnymi środowiskami online. Charakteryzuje je łatwość tworzenia treści zawierających m.in. obrazy, filmy, materiały audio.

Adobe Experience Manager to także ogromne możliwości zbierania oraz przechowywania danych, co przekłada się w ostateczności na tworzenie spersonalizowanego przekazu. Wszystko to możliwe jest przy użyciu Adobe Analytics, dzięki któremu zbadasz zachowania swoich konsumentów i na tej podstawie wprowadzisz niezbędne zmiany w swoich witrynach oraz kampaniach, co w ostateczności poskutkuje wzrostem zaangażowania konsumentów oraz doprowadzi do wzrostu przychodów z kanałów e-commerce.

You may also like:

Historie sukcesu klientów Adobe AEM

Produkty

Historie sukcesu klientów Adobe AEM
  • Kogifi Team
  • 08-04-2021
Dla kogo jest Adobe AEM?

Produkty

Dla kogo jest Adobe AEM?
  • Kogifi Team
  • 23-03-2021

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!