Produkty

Sitecore Team

> Blog > Produkty > Sitecore Team

Kogifi Team

03-07-2018

Sitecore Team

Marzymy wielkie! Nasz główny zespół zna i wypuszcza Sitecore. Przez lata gromadziliśmy nasze doświadczenie, współpracując z agencjami cyfrowymi na całym świecie, pomagając im w ich wyzwaniach technologicznych. Właściciele Kogifi uruchomili społeczność Sitecore w Polsce i osiągnęli status partnerstwa Sitecore Gold jako pierwszy w tej części Europy. Po udanym połączeniu z większym partnerem wdrożeniowym właściciele Coders Center stworzyli Kogifi, aby móc ponownie wspierać klientów w ich cyfrowej podróży.

Nasz pomysł na udany projekt w Sitecore ponownie dotyczy sukcesu biznesowego naszego klienta. Technologia jest na drugim miejscu, choć jej wdrożenie jest najważniejszym faktem, aby rozwijać się i zyskać na skali w świecie online. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz pomocy w uaktualnieniu swojej witryny, znamy WebForms i MVC, możesz być między nimi. Umierasz za doświadczenie wielokanałowe? Wprowadzasz inteligentne elementy do implementacji Sitecore? Wiemy to wszystko! Mamy zespół specjalistów Sitecore, stale pracujących nad kilkoma projektami. Istnieje duża szansa, że ​​możemy szybko pomóc w zaspokojeniu twoich potrzeb. Jesteśmy częścią ekosystemu Sitecore. Pomagamy i rozwijamy społeczność, darujemy wydarzenia i sponsorujemy coroczne Sympozjum Sitecore. Jesteśmy partnerem technologicznym i dostawcą usług IT, specjalizującym się w marketingu cyfrowym, handlu Omnichannel, platformach zarządzania zasobami cyfrowymi i platformach zwiększających wydajność. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania oparte na Enterprise Web Content Management, sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej oraz IoT.

Nazywamy siebie technologami marketingowymi, wypełniając lukę między tradycyjnymi domami oprogramowania i agencjami cyfrowymi w dostarczaniu rozwiązań technicznych zapewniających namacalną wartość biznesową, której szukają nasi klienci dla. Nasz dział akceleracji startupów inwestuje w startupy umożliwiające wizje Smart Commerce, Smart City i Smart Living, a także pomaga napędzać, na poziomie technologicznym, cyfrowe startupy na całym świecie. Dostarczamy rozwiązania oparte na wiodących w branży platformach marketingu cyfrowego i produktywności, w tym Sitecore, Adobe, Aprimo, Microsoft Sharepoint i Salesforce. Z dumą pomagamy naszym klientom, którzy są: Agencjami cyfrowymi, którzy szukają niezawodnego partnera technologicznego, który jest w stanie dostarczyć aspekt technologiczny swoich kreacji. Klienci szukają partnera wdrożeniowego, który rozumie ich wymagania biznesowe i marketingowe oraz jest w stanie doradzić najlepsze dopasowanie technologii w celu ich zaspokojenia Organizacje IT poszukujące niezawodnego partnera w zakresie doradztwa i outsourcingu z silnym nastawieniem cyfrowym

You may also like:

Jak zadbać o Doświadczenie Użytkownika (UX)?

Produkty

Jak zadbać o Doświadczenie Użytkownika (UX)?
  • Kogifi Team
  • 27-05-2021
Co nowego w Sitecore 10.1.0?

Produkty

Co nowego w Sitecore 10.1.0?
  • Kogifi Team
  • 19-05-2021
Sitecore dzięki akwizycji będzie jeszcze lepszy 

Produkty

Sitecore dzięki akwizycji będzie jeszcze lepszy 
  • Kogifi Team
  • 10-05-2021

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!