O nas

Kogifi Digital wstępuje do ABSL

> Blog > O nas > Kogifi Digital wstępuje do ABSL

Kogifi Team

16.12.2021

Wrocław/Warsaw - Grudzień 2021 - Kogifi Digital wstępuje do Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL)

Wrocław/Warszawa - Kogifi Digital wstępuje do Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), organizacji skupiającej ponad 200 firm sektora usługowego, działającej aktywnie na polu rozwoju Polskiego rynku nowoczesnych usług dla biznesu, wspierania transformacji cyfrowej, zrównoważonego rozwoju biznesu i wsparcia rozwoju potencjału pracowników.

- Jesteśmy podekscytowani, ponieważ ABSL reprezentuje wiele organizacji, które są faktycznymi liderami rynku usług w Polsce, aktywnie współpracujących nad jego rozwojem i wzrostem konkurencyjności. W Kogifi Digital chcemy aktywnie włączać się w te działania, gdyż od początku naszego istnienia wierzymy, iż potencjał intelektualny Polski, oraz oferta Polskiego rynku usług mogą stanowić istotną przewagę konkurencyjną na rynku międzynarodowym - mówi Maciej Ossowski, prezes Kogifi Digital. 

W ramach działalności w strukturach ABSL, Kogifi Digital chce włączać się w działania na rzecz wsparcia biznesu w transformacji cyfrowej, szczególnie w obszarach cyfrowego marketingu, strategii komunikacji, e-Commerce czy analityki klienckiej, ale także szerzej, w kluczowych działaniach na rzecz rozwoju Polskiego sektora usługowego i tworzenia środowiska dla dalszego rozwoju jego konkurencyjności. 

- ABSL prowadzi wiele inicjatyw, które są nam szczególnie bliskie, oraz podziela nasze myślenia o potencjale i rozwoju sektora usług w Polsce. Dołączając do tego grona, głęboko wierzymy w siłę współpracy i wspólnej wymiany myśli - dodaje Jakub Koba, członek zarządu i dyrektor rozwoju usług cyfrowych Kogifi Digital. Kogifi Digital od zawsze wyznacza sobie ambitne cele odnośnie swojej roli w prowadzeniu działań rozwoju i edukacji rynku w zakresie nowoczesnych rozwiązań cyfrowych i cyfrowej transformacji - obszaru w którym ABSL i jego członkowie aktywnie współpracują - co więcej, część z nich znamy jako naszych konkurentów, ale także klientów. Wierzymy, że nasze zaangażowania okaże się pozytywnym wkładem w działania tej organizacji.

Więcej o ABSL pod linkiem: www.absl.pl

You may also like:

Kogifi Digital wstępuje do ABSL

O nas

Kogifi Digital wstępuje do ABSL
  • Kogifi Team
  • 16.12.2021

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!