Produkty

Dla kogo jest Adobe AEM?

> Blog > Produkty > Dla kogo jest Adobe AEM?

Kogifi Team

23-03-2021

Dla kogo jest Adobe AEM?

W poprzednich wpisach na naszym blogu mówiliśmy o tym, jak dobrym narzędziem jest Adobe AEM oraz co sprawia, że jest on czołową platforma Enterpise CMS na świecie. Skupialiśmy się na aspektach technicznych, które nie dla wszystkich muszą być zrozumiałe. Teraz postaramy się jak najprościej odpowiedzieć na pytanie: dla kogo jest CMS Adobe AEM?

Dla firm mających ograniczone lub rozsiane po świecie zasoby ludzkie i techniczne

Budowa Adobe CMS w oparciu o komponenty OTB oraz foldery DAM (jeśli nie wiesz, o czym piszemy, przeczytaj nasz wcześniejszy WPIS ), sprawia, że aktywność naszej firmy w internecie nie wymaga posiadania zbyt dużych zasobów w postaci choćby programistów, czy innych specjalistów niezbędnych do tworzenia i prowadzenia tradycyjnych stron www, czy kampanii internetowych. Wykorzystanie gotowych bloków oraz zasobów, umieszczonych w dostępnej z każdego miejsca na świecie chmurze sprawia, że uruchamianie kolejnych projektów marketingowych jest bardzo proste i szybkie.

Dla ceniących zaawansowany Marketing Automation

Automatyzacja marketingu to słowo wytrych używany od lat w kontekście transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Adobe AEM oferuje szerokie możliwości prowadzenia automatyzacji marketingu. Począwszy od automatycznych i masowych działań SEO oraz optymalizacji UX, poprzez tworzenie i prowadzenie kampanii płatnych, aż po zaawansowaną analitykę internetową umożliwiającą zarówno mierzenie wyników, jak i personalizację naszych kampanii reklamowych. Nie trzeba dodawać, że takie możliwości przekładają się na ogromny wzrost współczynnika konwersji w naszych kampaniach.

Dla pragnących łatwości i prostoty obsługi

Prosty w użyciu dashboard sprawia, że jego obsługa jest intuicyjna. Po krótkim przeszkoleniu prawie każdy jest w stanie objąć funkcje związane z prowadzeniem działań firmy w internecie za pomocą platformy Adobe AEM. Dodając do tego funkcje automatyzacji marketingu, modułowość budowy oraz łatwą dostępność wszelkich zasobów w chmurze, otrzymujemy łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi Enterprise CMS.

Dla chętnych do skorzystania z dużych możliwości kreacji designu

Coś, co jest ogromnym wyróżnikiem Adobe AEM wśród wszystkich CMS klasy Enterprise, jest możliwość integracji naszego Adobe Experience Manager z Adobe Creative Cloud. Integracja taka z jednej strony umożliwia współpracę z zespołami kreatywnymi typu agencje kreatywne, freelancerzy, czy też wewnętrznymi specjalistami. Z drugiej strony daje ona szerokie możliwości korzystania z bogatej oferty Creative Cloud, takich jak między innymi. PhotoShop, InDesign, czy Illustrator.

Dla ceniących swój czas

Gdy złożymy w całość wszystkie powyższe punkty, dochodzimy do wniosku, że głównym benefitem, jaki daje nam używanie Adobe AEM CMS jest czas i szybkość reakcji naszego marketingu na wydarzenia rynkowe. Czas zaoszczędzony na wiele działań i prac, które trzeba wykonać w mniej zaawansowanych CMS klasy Enterprise, możemy przeznaczyć na inne działania, dzięki którym nasza konkurencja zostanie jeszcze bardziej w tyle. Jest to platforma CMS niezbędna w czasach transformacji cyfrowej.

Przykłady udanego wdrożenia

Tyle teorii. W związku z tym, że Adobe AEM używany jest przez firmy na całym świecie, z łatwością możemy wskazać przykłady wdrożenia tego Enterprise CMS, które przyniosło danej firmie wymierne korzyści.

Oto kilka przykładów:

- Sony przyspieszyło o 800% tworzenie strony www przez jego wewnętrzny team
- Helly Hansen osiągnęło wzrost przychodów o 45%
- Nedbank scentralizował swój marketing dzięki Adobe AEM
- Nissan osiągnął 200% wzrost klikalności reklam oraz otwieralności maili
- Briggs & Stratton ścięło koszty manualnych tłumaczeń o 25%

Więcej przykładów na to jak działa prawidłowo zaimplementowane Adobe AEM pokażemy w kolejnym wpisie na naszym blogu!

Jeśli chcesz poznać aspekty techniczne funkcjonowanie Adobe AEM zajrzyj do naszego wpisu: Czy Adobe AEM jest lepszy niż inne CMS klasy Enterprise?

You may also like:

Historie sukcesu klientów Adobe AEM

Produkty

Historie sukcesu klientów Adobe AEM
  • Kogifi Team
  • 08-04-2021
Dla kogo jest Adobe AEM?

Produkty

Dla kogo jest Adobe AEM?
  • Kogifi Team
  • 23-03-2021

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!