Produkty

Co nowego w Sitecore 10.1.0?

> Blog > Produkty > Co nowego w Sitecore 10.1.0?

Kogifi Team

19.05.2021

Co nowego w Sitecore 10.1.0 ?

W zeszłym roku informowaliśmy o pojawianiu się Sitecore w wersji 10. Była to doskonała okazja dla tych, którzy używali wersji 8 i starszych na upgrade. Jeśli ktoś nadal tego nie uczynił, to właśnie pojawiła się edycja 10.1, która wprowadza kolejne ułatwienia dla użytkowników, dzięki czemu praca na i użytkowanie platformy Sitecore będzie jeszcze łatwiejsze i wydajniejsze. Prześledźmy, co nowego wprowadziła ostatnia aktualizacja!

Łatwieszy upgrade

Każdy, kto miał do czynienia z upgrade starszych wersji Sitecore na nowsze wie, że nie jest to łatwa sprawa. Sitecore uprościł ten proces, wprowadzając nową metodologię aktualizacji. Dostępny jest także Przewodnik Aktualizacji, który pokazuje jak dokonać zmiany wersji 8.1.0 lub starszych na wersję Sitecore XP 10.1.0.

Zmiany w edytorze stron Horizon

Pojawiło się kilka nowości oraz kilka usprawnień dotychczasowych funkcjonalności. Jeśli chodzi o te pierwsze to w edytorze stron Horizon można już wyszukiwać strony, elementy treści i elementy multimedialne oraz tworzyć i edytować elementy źródła danych. Jeśli chodzi o ulepszenia, to można publikować elementy z elementami podrzędnymi oraz edytować pola linków i pola liczbowe, a także edytować listy kontrolne i pola rozwijanego menu w Horizon Content.

Coś dla marketerów

Jeśli chodzi o funkcjonalności związane z digital marketingiem, to najnowsza wersja umożliwia przypisywanie kart profilu do pojedynczego elementu lub wielu elementów.

Coraz lepsze formularze

W nowej wersji Sitecore XP sporo zmian dotyczy formularzy. Wśród nowości są między innymi:

- Aby ułatwić pracę projektantom formularzy, możesz utworzyć listę auto uzupełniania dostępnych opcji klas CSS dla każdego typu pola, używając łatwych do zrozumienia nazw.

- Walidacja formularza internetowego zapewnia, że odwiedzający witrynę wprowadzi poprawną wartość w jego polu. Nowość to szczegółowe informacje na temat tworzenia niestandardowej walidacji lub walidatora.

- Możesz teraz automatycznie wysyłać wiadomość e-mail za pomocą akcji przesyłania wiadomości e-mail.

Sprawdzony partner

Kogifi Digital jest partnerem Sitecore, który od lat skutecznie i szybko pomaga firmom z Polski i świata w implementacji, aktualizacjach oraz utrzymaniu i rozwoju platform CMS klasy Enterprise, do których należy Sitecore XP.

Więcej informacji o zmianach oraz ich dokumentację znajdziesz Tutaj.

You may also like:

Jak zadbać o Doświadczenie Użytkownika (UX)?

Produkty

Jak zadbać o Doświadczenie Użytkownika (UX)?
  • Kogifi Team
  • 27.05.2021
Co nowego w Sitecore 10.1.0?

Produkty

Co nowego w Sitecore 10.1.0?
  • Kogifi Team
  • 19.05.2021
Sitecore dzięki akwizycji będzie jeszcze lepszy 

Produkty

Sitecore dzięki akwizycji będzie jeszcze lepszy 
  • Kogifi Team
  • 10.05.2021

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!