Produkty

Clutch: Kogifi Digital liderem „Web Development Space„ w 2021 roku!

> Blog > Produkty > Clutch: Kogifi Digital liderem „Web Development Space„ w 2021 roku!

Kogifi Team

04-03-2021

Clutch: Kogifi Digital liderem „Web Development Space„ w 2021 roku!

Clutch, czołowa platforma ocen i recenzji dla dostawców usług IT, marketingowych i biznesowych, właśnie ogłosił swoją listę najlepszych firm obsługujących rynek B2B w zakresie tworzenia i rozwoju stron internetowych na rok 2021. Kogifi Digital znalazło się wśród liderów w kategorii Sitecore!

Zwycięzcy nagrody Leader Award są wyłaniani po tym jak Clutch ocenia byłych klientów firmy, dotychczasową pracę i obecność w mediach społecznościowych oraz recenzje w witrynie Clutch.

„Liderzy reprezentują najlepszych z najlepszych w swoich kategoriach” - stwierdziła Fizza Mudaser, Customer Experience w Clutch.

Cieszymy się, że wysiłki całego zespołu Kogifi Digital zostały docenione przyznaniem tego wyróżnienia. Jest to dla nas szczególnie ważne, gdyż nagroda ta jest wypadkową m.in. ocen naszych klientów i wykonanej przez nas dla nich pracy. Zadowolenie klienta i zaspokojenie jego potrzeb stało zawsze w centrum naszego zainteresowania. Dzięki temu wyróżnieniu z jeszcze większym zapałem zabieramy się do pracy, aby w kolejnym zestawieniu Clutch również znaleźć się na podium!

You may also like:

Historie sukcesu klientów Adobe AEM

Produkty

Historie sukcesu klientów Adobe AEM
  • Kogifi Team
  • 08-04-2021
Dla kogo jest Adobe AEM?

Produkty

Dla kogo jest Adobe AEM?
  • Kogifi Team
  • 23-03-2021

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!