PRODUKTY KOGIFI: AIDAR LMS

System wspierający TRANSFER wiedzy oraz DOSZKALANIE pracownika

Vr set

Świat VR

Wykorzystaliśmy zalety rozszerzonej rzeczywistości, dając jej funkcję szkoleniową. Przenosimy linie produkcyjne, produkowane podzespoły oraz całe fabryki i firmy do wirtualnego świata, dając pracownikom szansę na szybsze i bezstresowe szkolenia.

Wsparcie AR

Przy okazji funkcjonalności związanej ze szkoleniem pracowników, stworzyliśmy platformę, która jest także w stanie zaadresować złożone problemy techniczne i pomóc rozwiązać je na odległość. 

Historia sukcesu naszych klientów:

Mercedes-Benz Manufacturing Poland

Jedna z najbardziej innowacyjnych fabryk Mercedesa na świecie wyposażyła swój zespół szkoleniowy w rozwiązanie AIDAR LMS.

Dowiedz się więcej

Cyfrowa Baza Wiedzy

W odróżnieniu od innych systemów AIDAR skupia się na zbieraniu specjalistycznej wiedzy z danego sektora np. dotyczącej urządzeń na linii produkcyjnej, sposobu ich montażu oraz konfiguracji.

AIDAR jest idealny dla firm, które stają przed problemem sukcesji wiedzy, kiedy „stara kadra” odchodzi, a firma musi zadbać o transfer wiedzy.

knowlegde icon

CENTRUM WIEDZY

Zbierzemy rozproszone informacje niezbędne do funkcjonowania firmy w ramach jednej bazy wiedzy

knowlegde icon

WYMIANA WIEDZY

Udostępnimy zebraną wiedzę kolejnym „pokoleniom” pracowników poprzez lekcje, quizy www, mobilne aplikacje, AR i VR

knowlegde icon

AKTUALIZACJA WIEDZY

Zadbamy o regularną aktualizację bazy wiedzy oraz materiałów treningowych

Jednoczesne treningi

Zebrana w formie audio i video wiedza może być odtwarzana przez pracowników w serwisie internetowym lub wewnętrznej platformie szkoleniowej. Ciekawszym i wzbudzającym entuzjazm rozwiązaniem są zautomatyzowane lekcje i ćwiczenia w świecie VR lub AR. 

System pokazujący, które lekcje i ćwiczenia zostały wykonane, jest też dużym usprawnieniem dla kadr odpowiedzialnych za wdrożenie, które mają pewność, że pracownicy odbyli wymagane kursy.

knowlegde icon

CENTRUM WIEDZY

Zbierzemy rozproszone informacje niezbędne do funkcjonowania firmy w ramach jednej bazy wiedzy

knowlegde icon

GRYWALIZACJA SZKOLEŃ

Grywalizacja szkoleń, czyli nadanie im charakteru zabawy i współzawodnictwa. Pozwala to także śledzić i analizować postępy rozwoju pracowników

knowlegde icon

SUKCESJA WIEDZY

Zwrócimy szczególną uwagę na gromadzenie wiedzy unikatowej dla danej firmy i dobrych praktyk wypracowanych przez doświadczonych pracowników

Zdalne wsparcie

Zdalny dostęp do wyszkolonej kadry jest w stanie rozwiązać palący problem poprzez rozszerzoną rzeczywistość w okularach AR lub aplikacje mobilne. Nasz system wyposażony jest w dedykowaną funkcjonalność komunikacji głosowej, video oraz interakcji w rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej.

knowlegde icon

WYMIANA DOŚWIADCZENIA

Łatwe dzielenie się wiedzą w czasie rzeczywistym podczas zdalnych sesji treningowych.

knowlegde icon

ZDALNA WSPÓŁPRACA

Zdalna współpraca wielu pracowników podczas zajęć w rzeczywistości alternatywnej

knowlegde icon

BEZPIECZEŃSTWO

Nieinwazyjna możliwość nauki w trakcie pracy np. na linii produkcyjnej, w kopalniach, na platformach wiertniczych oraz innych szczególnie trudnych zawodach ​

Partnerstwo na rzecz
Dostępności Plus

Partnerstwo na rzecz dostępności to zobowiązanie współpracy na rzecz realizacji założeń Programu Dostępność Plus.​ Kogifi zajmuje 75 miejsce na liście sygnatariuszy. 

"​W celach Programu Dostępność Plus upatrujemy szans na samodzielne i niezależne funkcjonowanie wszystkich osób, w tym z niepełnosprawnościami, osób starszych i innych osób o szczególnych potrzebach, na równi z innymi obywatelami"


Czytaj więcej

Odkryj proces implementacji technologicznej!

Więcej o procesie implementacji naszych rozwiązań:
  1. AUDYT
  2. WARSZTATY
  3. WDROŻENIE TECHNICZNE
  4. WSPARCIE POWDROŻENIOWE
  5. DEDYKOWANY ZESPÓŁ

Popularne platformy:

Kontakt

Jesteś zainteresowany wdrożeniem Systemu AIDAR do swojej firmy? Opisz nam swoje potrzeby, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48 godzin.

Używamy plików cookie w celu świadczenia usług i funkcji oferowanych na naszej stronie internetowej oraz w celu poprawy jakości obsługi. Więcej!